SKP Legal

Advokátní kancelář Šíp, Kadlec, Paikrová, s.r.o.

Mgr. Eva Jandová partnerkou Šíp, Kadlec, Paikrová s.r.o., advokátní kancelář

Počínaje dnem 1. 1. 2018 se stala Mgr. Eva Jandová partnerkou Šíp, Kadlec, Paikrová s.r.o., advokátní kancelář. Mgr. Eva Jandová dosahuje jako vedoucí pražské pobočky dlouhodobě vysoké úrovně poskytovaných služeb a pro rozvoj společnosti je velkým přínosem. Její jmenování partnerkou společnosti je vyjádřením důvěry a vůle zapojit ji do vlivu na další směřování advokátní kanceláře.

Pour féliciter 2018

Všem našim minulým, stávajícím i budoucím klientům přejeme osobně i profesně úspěšný rok 2018.

Nabízíme právní pomoc a zkušenosti v širokém spektru různých právních odvětví. Naším cílem je poskytovat našim klientům komplexní právní servis na vysoké profesní úrovni. Řídíme se zásadou prevence právních rizik a klademe důraz na efektivní a hospodárná právní řešení. Právní poradenství Vám poskytneme ve všech oblastech práva podle Vašich individuálních potřeb a konkrétních okolností Vašeho případu. Máme rádi poctivé advokátní řemeslo. Nabízíme služby v oblasti mediace prostřednictvím zapsaného mediátora

Preferujeme budování dlouhodobé spolupráce s klienty, čímž jsme, zejména u korporátní klientely, schopni provést identifikaci právních procesů klienta, tyto procesy efektivně nastavit, ve spolupráci s klienty je řídit a zlepšovat, a tím omezovat jejich právní rizika. Z těchto důvodů se zaměřujeme zejména na klienty, kterým poskytujeme právní služby dlouhodobě, na základě smluvené paušální odměny.

Svým klientům stojíme po boku, nikdy je neopouštíme a nevzdáváme to. Jsme zvyklí čelit tlakům. Jsme frankofonní. Poskytujeme kompletní právní servis nejen frankofonním cizincům („expats“), kteří žijí v České republice. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v několika evropských zemích.

close
detail