SKP
Constelius

Advokátní kancelář Constelius

Vážení obchodní i ostatní přátelé,

v uplynulých týdnech máme možnost všichni sledovat proměnu světa, který jsme doposud znali. Nikdo z nás neví, co přinesou následující týdny a měsíce, ale je téměř jisté, že náš svět bude jiný.

Měníme se i my.

Jedno čínské přísloví praví: "Když fouká vítr změn, někteří staví úkryty a jiní větrné mlýny." My bychom rádi síly tohoto větru využili. Kolem Vám známé stálice v prostoru právních služeb se rodí nová plejáda právních řešení: od 1. května 2020 se z advokátní kanceláře Šíp, Kadlec, Paikrová, s.r.o. stává Constelius s.r.o., advokátní kancelář.

Rádi bychom Vás ujistili že, i nadále budeme pevným bodem, o který se můžete opřít při svých rozhodnutích.

Constelius zůstane spojením Vám známých právníků, jejich specializací a zkušeností vytvářejících optimální právní řešení Vašich životních situací. Náš tým se rozrůstá o nové spolupracovníky, kteří nabízejí další dimenze přístupu k právním řešením. Nadále se hlásíme k ambici vytvářet stabilní spolupráce s Vámi, našimi partnery a využívat jejich synergií, které se, jak věříme, díky našim novým kolegům budou ještě posilovat.

Naše internetové stránky nově naleznete na adrese: www.constelius.cz. Constelius lze také flexibilně sledovat prostřednictvím platforem Facebook a LinkedIn.

Těšíme se na brzkou shledanou při schůzkách, které budeme v nejbližší možné době iniciovat, a především na další úspěšnou spolupráci.

Za tým advokátní kanceláře,

JUDr. Martin Šíp jednatel


Nabízíme právní pomoc a zkušenosti v širokém spektru různých právních odvětví. Naším cílem je poskytovat našim klientům komplexní právní servis na vysoké profesní úrovni. Řídíme se zásadou prevence právních rizik a klademe důraz na efektivní a hospodárná právní řešení. Právní poradenství Vám poskytneme ve všech oblastech práva podle Vašich individuálních potřeb a konkrétních okolností Vašeho případu. Máme rádi poctivé advokátní řemeslo. Nabízíme služby v oblasti mediace prostřednictvím zapsaného mediátora

Preferujeme budování dlouhodobé spolupráce s klienty, čímž jsme, zejména u korporátní klientely, schopni provést identifikaci právních procesů klienta, tyto procesy efektivně nastavit, ve spolupráci s klienty je řídit a zlepšovat, a tím omezovat jejich právní rizika. Z těchto důvodů se zaměřujeme zejména na klienty, kterým poskytujeme právní služby dlouhodobě, na základě smluvené paušální odměny.

Svým klientům stojíme po boku, nikdy je neopouštíme a nevzdáváme to. Jsme zvyklí čelit tlakům. Jsme frankofonní. Poskytujeme kompletní právní servis nejen frankofonním cizincům („expats“), kteří žijí v České republice. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v několika evropských zemích.

close
detail