SKP Legal

Advokátní kancelář Šíp, Kadlec, Paikrová, s.r.o.

Nabízíme právní pomoc a zkušenosti v širokém spektru různých právních odvětví. Naším cílem je poskytovat našim klientům komplexní právní servis na vysoké profesní úrovni. Řídíme se zásadou prevence právních rizik a klademe důraz na efektivní a hospodárná právní řešení. Právní poradenství Vám poskytneme ve všech oblastech práva podle Vašich individuálních potřeb a konkrétních okolností Vašeho případu. Máme rádi poctivé advokátní řemeslo. Nabízíme služby v oblasti mediace prostřednictvím zapsaného mediátora

Preferujeme budování dlouhodobé spolupráce s klienty, čímž jsme, zejména u korporátní klientely, schopni provést identifikaci právních procesů klienta, tyto procesy efektivně nastavit, ve spolupráci s klienty je řídit a zlepšovat, a tím omezovat jejich právní rizika. Z těchto důvodů se zaměřujeme zejména na klienty, kterým poskytujeme právní služby dlouhodobě, na základě smluvené paušální odměny.

Svým klientům stojíme po boku, nikdy je neopouštíme a nevzdáváme to. Jsme zvyklí čelit tlakům. Jsme frankofonní. Poskytujeme kompletní právní servis nejen frankofonním cizincům („expats“), kteří žijí v České republice. Spolupracujeme s advokátními kancelářemi v několika evropských zemích.

close
detail